logo Aneboo.cz
logo Aneboo.cz

ANEBOO osobně pro vás

ROK 2015

Společnost byla založena Petrem Mátlem. V onom roce byl ještě zaměstnancem Microsoftu a chtěl využít svých dosavadních zkušeností a praxe z marketingu pro růst jiných firem. Rozhodl se tedy založit ANEBOO | firmu specializující se na marketingové poradenství a grafické práce.

ROK 2016

Rok 2016 byl zásadní při určování našeho směru, naší firemní identity a nastavení fungování, které nás liší od konkurence dodnes. Vznikají tři pilíře na kterých dodnes Aneboo.cz staví a to osobní přístup, kvalitně odvedená práce a rychlé dodoání.

ROK 2017

Vrací se nám tvrdě odvedená práce ve formě pozitivních doporučení. Tým Aneboo se rozrůstá o další členy. Spolupracujeme s největšími grafickými agenturami v ČR. Dnes budujeme značky firem, firemní identity a hledáme nové možnosti jak zajistit firmám růst.

logo Aneboo.cz

"My věříme, že za každým businessem stojí příběh"
Dobrý den, mé jméno je Petr Mátl a jsem zakladatelem Aneboo.cz. Podnikání je v této době stále složitější disciplínou a proto jsme tady. Jsme tu abychom našli způsob, jak nastartovat ať už začínající podnikání, tak zaběhntým firmám nalézt způsob, jak vyjet ze zaběhnutých kolejí a posunout se tak o další krok dále.

Petr Mátl, zakladatel Aneboo.cz
Petr Mátl, zakladatel Aneboo.cz

my osobně

Petr Mátl, Marketér

PETRmarketér & konzultant

Dipak Sakariya, programátor

DIPAKPROGRAMÁTOR & KODÉR

Markéta Michalová, Copywriter

MARKÉTACOPYWRITER & ILUSTRACE

Lukáš Michale, Grafik

LUKÁŠgrafik & designer

Lukáš Michale, Grafik

KRISTÝNAoNLINE & ppc specialistka

Open navigation