logo Aneboo.cz
logo Aneboo.cz

OTÁZKY ODPOVĚDI

Na první konzultaci preferujeme osobní setkání, kdy přijedeme za Vámi, ale je možné domluvit se i na video konferenci, kdy Vám zašleme odkaz pro připojení se k video konferenci. Na první konzultaci si ujasníme veškeré Vaše požadavky, myšlenky a záměr.
Webové stránky dodáváme v půměru do 3 pracovních týdnů od dodání veškerých materiálů, vše závisí na náročnosti každého projektu. Doba dodání je vždy stanovena na konzultaci.
Ano, máte a to na 24 měsíců od dodání realizace. Neneseme odpovědnost za škody způsobené Vašim vlastním zaviněním např. při neodborném používání redakčního systému či zásahu do zdrojového kódu webových stránek.
Jedná o neustálou kontrolu a úpravy stávajícího nastavení běžících kampaní dle vývoje trhu. Tato činnost je hrazena paušálně. Součástí je pravidelný týdenní reporting, kdy získáte aktuální přehled o vývoji a výkonosti dané kampaně.
Fungujeme naprosto samostatně. Většina našich klientů je pracovně vytížena. Zásadní je pro nás prvotní konzultace, kde si potřebujeme ujasnit Vaše cíle a očekávání. Co se týče dalších potřeba jako dodání fotografií, textů, dokážeme si zajistit sami v případě, že to z Vaší strany není možné. Vy se pouze diváte na zaslané návrhy.