ikona-telefon 605 828 838
Máte dotaz?

Sledujte nás

ANEBOO | ONLINE MARKETING A FIREMNÍ ŘEŠENÍ

FIREMNÍ
ONLINE
MARKETING

01

analýza prostředí

V samotném začátku potřebujeme znát Vaše požadavky, obchodní cíle, dále Vaší konkurenci a především pochopit vaše služby a produkty

02

MARKETINGOVÁ STRATEGIE

Na základě získaných informací Vám vypracujeme marketingovoou strategii, která bude vycházet z obchodních cílů společnosti

03

PŘÍPRAVA A REALIZACE

Klíčová je příprava a nastavení veškerých aktivit. Nejsme žádní "střelci" a před samotným spuštěním si vše řádně ověříme, abychom měli jistotu.

04

reporting a vyhodnocování

Žádná zkreslená fakta, ale reálná čísla ke kterým budete mít přístup a budete si tak moci spočítat 1+1. VYZKOUŠEJTE NAŠE SLUŽBY NA MĚSÍC S 50% SLEVOU.

dále

Marketing & marketing. Jsme na stejné palubě, nevěříte? Věřte! I my den co den bojujeme o přízeň našich zákazníků, partnerů. Jestli-že chcete vaše podnikání udržet naživu, je zapotřebí řešit marketing a od toho tu jsme my. Nabízíme Vám komplexní marketingové služby od budování značky na interntu, budování povědomí, správa sociálních sítí a využítí sociálních sítí ve vás prostěch. Optimalizace weobvých stránek, SEO a reklamní kampaně.

PPC KAMPANĚ
SEO WEBU
SOCIÁLNÍ SÍTĚ

BUDOVÁNÍ ZNAČKY A FIREMNÍ IDENTITY

Máš Vaše společnost jednotnou tvář? Vytváříme a budujeme firemní značky. Firemní identitou výrazně podpoříte budování své značky a firmy. Vaši zákazníci a partneři vás budou vnímat jako silného hráče na trhu. Vizualizace sjednocená pro všechny potřeby, at už je to vozový park, firemní textil, hlavičkový papír, vizitky, propisky, bločky a mnoho dalšího.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
dále
PPC kampaně, co je to PPC

KAMPANĚ, PPC

Propagace vaší firmy přes službu AdWords, Sklik. Akvizice nových zákazníků prostřednictvím placené PPC reklamy

SEO optimalizace webu

SEO

Nastavení SEO pro webové stránky tak, aby se zobrazovaly při organickém vyhledávání na co nejlepších pozicích ve vyhledávači.

analýza marketingu

MARKETINGOVÁ ANALÝZA

Analýza funkčnosti a výkonosti vašich webových stránek z hlediska UX, UI designu a SEO. Získejte přehled o Vašich webových stránkách.

facebook reklama, kampaně

FACEBOOK REKLAMA

Správa a budování značky firmy na sociálních síti Facebook. Reklama na internetu na nejoblíbenější sociální síti. Zajistíme propagaci, publikační plány a redakční služby

propagace firmy, průzkumy trhu

MARKETINGOVÉ PLÁNY

Tvorba marketingového plánu a strategie pro propagaci firmy, hledání nových informačních kanálů, průzkum trhu.

corporate identita a budování značky

PROPAGAČNÍ MATERIÁLY

Tvoříme jedinečné marketingové strategie a plány, definujeme firemní identitu. Navrhujeme jednotný grafický design pro vnější vystupování firmy ke svému okolí a zákazníkům.

dále

případové studie - ukázky z praxe

V odkaze níže uvidíte realizované marketingové aktivity, kdy jsme našim klientům splnili očekávání a

UKÁZKA v pdf zde