ikona-telefon 605 828 838
Máte dotaz?

Sledujte nás

ANEBOO | TVORBA MODERNÍCH WEBOVÝCH STRÁNEK A ESHOPŮ

Tvorba
WEBOVÝCH
STRÁNEK

01

PRŮZKUM TRHU

Zjistíme, kdo jsou Vaši zákazníci, kdo je Vaše konkurence

02

originální webdesign

Grafický vzhled webu bude vytvořený na míru požadavkům zákazníků

03

validita kódu

Garantujeme kvalitní zpracování a validitu kódu dle standardů W3C

04

responzivní vzhled

Webové stránky se přizpůsobí každému zařízení

05

seo

Webové stránky nastavíme tak, aby byly na internetu vidět

06

REDAKČNÍ SYSTÉM

Upravujte webové stránky z pohodlí kanceláře či domova

dále

Tvoříme profesionální weby pro úspěšné podnikání. Jde o weby, které zaujmou a získají zákazníky, partnery a budou Vám vydělávat. Webové stránky stavíme na UX a UI designu. Veškeré stránky jsou responzivní (přizpůsobí se zařízením - mobil, tablet, PC), propojené se sociálními sítěmi. Sledujte návštěvnost webových stránek díky Google Analytics a upravujte si webové stránky z pohodlí kanceláře, domova pomocí redakčního systému.

weby postavené
na ux a ui
designu

ANALÝZA WEBOVÝCH STRÁNEK

Máte již web? Nechte si vypracovat analýzu webových stránek a získejte informace o tom, v jaké je kondici. Uvedená analýza zhodnotí technicky web dle aktuálních trendů, dále zjistíte zda jste na internetu dohledatelní. Výstupem analýzy je % hodnocení s případným doporučením na zlepšení slabých míst.


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
dále
Grafický design

GRAFICKÝ DESIGN

Grafika na míru dle vašich představ a očekávání. Striktně dodržujeme firemní identitu a vycházíme z marketingových strategií. Klademe důraz na originální, avšak zapamatovatelný a nadčasový design, důležité je zaujmout.

Responzivní web

RESPONZIVNÍ WEB

Webové stránky tvoříme tak, aby neměly problém přizpůsobit se jak velikosti monitoru, tak mobilnímu telefonu. Vaši potencionální zákazníci si tak budou moci prohlédnout vaše služby jednoduše, rychle a pohodlně.

Redakční systém WordPress

REDAKČNÍ SYSTÉM

Implementace redačního systému na webové stránky, díky kterému získáte možnost úprav webových stránek kdykoliv a jednoduše z pohodlí domova. Upravujte obsah a nahrávejte aktuální fotografie. Součástí je zaškolení a manuál. Systém je v češtině.

UKÁZKA POSLEDNÍCH REALIZACÍ

VÍCE REFERENCÍ

dále